Ankara Eşya Depolama Hizmeti

Deltaş Nakliyat, eşya depolama alanında verdiği hizmetler ile müşteri memnuniyeti sağlamaya devam etmektedir. Bu zamana kadar yaptığı bütün işlerde gösterdiği titizlik ile müşterilerinden tam not olan firmamız aynı titizlik, dikkat ve güven ile çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamızın en çok tercih edilen sunduğu hizmetlerin başında yer alan eşya depolama ile sizde eşyalarınızı kısa ya da uzun vadeli olarak en güvenli şekilde muhafaza edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek işlem bizimle irtibata geçmek olacaktır.

Uzun yılların verdiği tecrübemiz, kazandığımız müşterilerimiz ve yaptığımız işler ile alanımızda en iyi olmak yolunda ilerliyoruz. Siz de bu yolculukta yanımızda olmak istiyorsanız eşyalarınızı güvenle bize teslim ederek depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları

Deltaş Nakliyat, müşteri memnuniyetinin yanı sıra verdiği hizmetlerin en uygun fiyat ile müşterileriyle buluşmasını sağlamaktadır. Birbirinden farklı depolama seçenekleri ile seçimi sizlere bırakmıştır. Bu depolama sistemleri eşya ölçüsü ve hacimlere göre değişiklik göstermektedir. Eşyanın çokluğu ve büyüklüğüne göre depolama alanları seçilip en iyi şekilde muhafaza edilmektedir. Eşya depolama fiyatları da buna bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ankara Eşya Depolama

Deltaş Nakliyat, Ankara’da verdiği eşya depolama hizmeti ile müşteri memnuniyetini ve güvenilirliği sağlamak için çalışmaktadır. Eşyaların alındığı şekli ile muhafaza edilmesi ve saklanması en önemli iş prensiplerimizin başında gelmektedir.

Firmamız hem çalışanları hem de müşterilerinin memnuniyetini baz alarak çalışmalarını sürdürmektedir. Siz de Deltaş Nakliyat'ın hizmetlerinden yararlanmak ve bir yere sığdıramadığınız eşyalarınızı depolamak istiyorsanız www.deltasnakliye.comçtr sitesini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden diğer hizmetlerimizi inceleyebilir ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara'nın bütün semtlerinde eşya depolama imkânı veren firmamız sizlere özel kampanyaları, fiyatları ve fırsatları ile en iyi hizmeti, en kısa sürede ve en uygun fiyat ile vermek için çalışmaktadır.

×

İletişim


İletişim Bilgileri

İletişim

0312 345 75 75

0535 924 98 85

info@deltasnakliye.com.tr

Adres

Demetevler Mahallesi. 369.Cadde No :16 /A Yenimahalle/ ANKARA