Ankara Evden Eve Taşımacılık

Ankara Evden Eve Taşımacılık

Ankara Nakliyat firması olarak evden eve nakliyat başta olmak üzere asansörlü ev ve ofis taşımacılığı sektörlerinde de hizmet sunan Deltaş Nakliyat; Ankara kurumsal taşımacılık sektörünün en iyileri arasında bulunmaktadır. Ankara Nakliyat firmamız;müşteri memnuniyetini ön planda tutmasından dolayı geçmişten beri rakiplerine fark atan bir firma olmuştur.

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal taşımacılık; ev, ofis ve işyeri taşınma işlemlerinin resmi evden eve nakliyat firmaları tarafından yapılması işlemidir. Kurumsal nakliyat işlemlerinde resmilik söz konusudur. Bu sayede, kurumsal taşımacılık hizmeti sunan firmaların verdiği güven bir başka olmaktadır. Kurumsal taşımacılığın farklı bir anlamı daha bulunmaktadır. Bilhassa kamuda yer alan devlet kurumlarının veya özel teşebbüs kişilerine ait ürün, eşya, ev, ofis, işyeri veya şirket eşyalarının herhangi bir yerden alınıp başka bir noktaya taşınması sürecine de kurumsal taşımacılık adı verilmektedir.

Kurumsal Taşımacılık ve Özellikleri

Kurumsal taşımacılığın iki gruba ayrılması mümkündür. İlk grup; kamu ve devlet kurumlarını kapsayan kurumsal taşımacılık olarak geçmektedir. İkinci grup ise özel sektördeki işletme, firma ve şirketleri barındıran kurumsal nakliyat hizmetleri olarak bilinmektedir. Ancak, her iki grupta da ortamlara ait eşyaların titizlikle taşınması ön planda tutulmalıdır. Bunun yanı sıra, taşınma işlemlerinin kısa zamanda bitmesi adına en son teknolojiye uygun ekipmanlar kullanılmalıdır. Buna ek olarak, kaliteli hizmetin uygun fiyat anlayışıyla desteklenmesi, verilen hizmetin sürdürülebilmesi adına çok önemlidir.

Kurumsal Taşımacılıkta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kurumsal taşımacılık yapılırken dikkat edilmesi gereken konuların başında nakliyesi yapılacak eşyaların tespit edilmesi ve güvenliği gelmektedir. Bu noktada, kurumsal taşımacılık firmalarının nakliyat yapılacak yere bir gözlemci göndermesi gerekir. Çünkü, eşya tespitinin ve taşınma aşamalarının yakından takip edilmesi önemlidir. Bu noktada, gereken notların ve önlemlerin ivedilikle alınması şarttır.

×

İletişim


İletişim Bilgileri

İletişim

0312 345 75 75

0535 924 98 85

info@deltasnakliye.com.tr

Adres

Demetevler Mahallesi. 369.Cadde No :16 /A Yenimahalle/ ANKARA