Ankara Kaliteli Nakliyat Hizmetleri

Ankara Kaliteli Nakliyat Hizmetleri

Deltaş Evden Eve Nakliyat; yıllardan bu yana yer aldığı nakliyat sektöründe eşsiz bir deneyime sahiptir. Müşteri memnuniyetini sağlama adına elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan Ankara Nakliyat firmamız, Ankara'nın birçok noktasında hizmet vererek daha çok müşteriyi hizmetleriyle tanıştırmayı amaç edinmektedir. Nakliyat sektöründe kaliteli bir hizmet sunmanın öneminin farkında olan Ankara Nakliyat firmamız; müşterilerinden aldığı geri bildirimler doğrultusunda kendisini ve hizmetlerini adım adım geliştirmeye devam etmektedir.

Kaliteli Nakliyat Hizmetleri Nasıl Sunulur?

Evden eve nakliyat işini yapan firmaların sayısı günden güne artmaktadır. Kaliteli nakliyat hizmetlerinin sunulmasında kaliteli taşınma ekipmanının varlığı büyük önem teşkil etmektedir. Bunun yanı sıra, kurumsal kökenli bir nakliyat firması olması ayrı bir değer taşımaktadır. Hangi nakliyat firmasından hizmet alınması gerektiği konusunda tereddütleri olanların firmaların daha önceden çalıştığı kişi ve kurumlardan aldığı referanslara bakması tavsiye edilmektedir. İyi bir nakliyat firması, önceden hizmet verdiği kişi veya kurumların müşteri memnuniyetini sağladığı takdirde kendisine daha çok müşteri bulacaktır. Kaliteli nakliyat hizmetleri sunulurken ilk olarak nakliyat firmasından ekspertiz talep edilmelidir. Ekspertiz yapılması ve bilgi verilmesi sonrasında firma seçiminin büyük bir dikkatle yapılması gerekmektedir. Nakliyat firmasıyla yapılan görüşmelerin her detayının sözleşmeye aktarılması bir zorunluluktur.

Kaliteli nakliyat hizmetlerinin sunulması esnasında evin kaç günde taşınacağı, tamamen evin büyüklüğüyle doğru orantılıdır. Kaliteli bir nakliyat hizmeti sunan firmanın bilhassa beyaz eşyaların, mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesinde, paketlenmesinde ve kurulmasında özenli davranması gerekmektedir. Ayrıca, nakliyat işlemi yapılan her ortamda en az bir adet firma yetkilisi bulunmak zorundadır. Sigorta işlemleri ise nakliyat firması tarafından taşınma işleminden önce yapılmalıdır. Müşterinin elinde mutlaka sigorta belgeleri olmalıdır. Ankara Nakliyat firmamız, bu süreçlerin hepsini büyük bir özveriyle tamamlamaktadır.

Hakkımızda

Deltaş asansörlü taşımacılıkAnkara’da 1975 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız evden eve nakliyatsektöründe faaliyetlerini devam ettirmiştir. Ankara evden eve nakliyat firmamız ev Devamı

İletişim Bilgilerimiz

  1. Adres: Demetevler Mahallesi. 369.Cadde No :16 /A Yenimahalle/ ANKARA
  2. Telefon: 0312 345 75 75
  3. Gsm: 0535 924 98 85
  4. E-posta: info@deltasnakliye.com.tr