Ankara Nakliyat Fiyatları

Ankara evden eve nakliyat kalitesi ve güvenliği ile adından söz ettirmeyi başarmış olan bir taşımacılık şirketidir. Disiplinli bir çalışma içerisinde titiz olarak yapılan ev taşımacılığı için en doğru firmanın tercih edilmesi gerekmektedir. Eşya taşınmasının son derece stresli bir iş olması nedeni ile profesyonel destek alınması gerekmektedir. Çok sayıda taşımacılık firmasının bulunması ve en güvenilir olanın tercih edilmesi eşyaların hasar görmemesi açısından çok önemlidir. Ankara evden eve nakliyat firmaları bu konuda ne kadar hassas ve özenli olduklarını göstermektedir. Tüm paketleme işlemlerinin taşımacılık firması tarafından yapılması sayesinde ev taşıma işlemleri artık stresli ve sıkıntılı bir durum olmaktan çıkmaktadır. Bunun için yapılması gereken tek şey evden eve nakliyat firmasından randevu almaktır.

Öncelikle tercih edeceğiniz Ankara evden eve nakliyat firması sizin için ücretsiz olarak eksper yönlendirmektedir. Evinize gelen eksper yetkilisi eşyalarınızı inceleyerek gerekli olan ambalajlama ve demonte ürünleri tespit etmektedir. Taşınma sırasında yanınıza almak istediğiniz değerli eşyalarınız hariç diğer tüm eşyaları evden eve taşımacılık firması paketlemektedir. Bu nedenle tespitlerin doğru yapılması önemlidir. Eşyaların miktarı, evde kaç oda olduğu, ne kadar personelin çalışması gerektiği gibi konuların da tespit edilmesi gerekmektedir. Kırılacak olan ve hasar görecek olan eşyalara ayrı bir özen gösterilmektedir. Evden eve nakliyat sırasında gerekli olan malzemelerin, elemanların ve kullanılacak olan aracın tespit edilmesinin ardından müşterinin onay vereceği bir gün taşınma işlemleri yapılmaktadır. Asansörlü taşımacılık sistemlerinin de olması sayesinde en yüksek evlere kadar eşyaların taşınması mümkündür.

Deltaş evden eve nakliyat avantajları ile müşterilerinin memnuniyetine çok önem vermektedir. Evinizdeki eşyalarınızın güvenliği açısından taşımacılık firmasından destek almak son derece önemlidir. Tüm nakliyat işlemleriniz hasar görmeden, kırılmadan ve çizilmeden güven içerisinde gideceği yere ulaştırılmaktadır. Firma tarafından yapılan sigorta ve taşımacılık sözleşmesi sayesinde eşyalarınız tamamen güvence altına alınmaktadır. Üstelik çok uygun fiyatlar ile bu güzel hizmetlerden yararlanmak mümkündür. Zahmetsiz bir şekilde taşınmak için en güzeli evden eve nakliyat firmalarından gerekli olan profesyonel desteği almaktır.

×

İletişim


İletişim Bilgileri

İletişim

0312 345 75 75

0535 924 98 85

info@deltasnakliye.com.tr

Adres

Demetevler Mahallesi. 369.Cadde No :16 /A Yenimahalle/ ANKARA