Ankara Sigortalı Nakliyat

Ankara Sigortalı Nakliyat

Eşya taşımak oldukça ince ve hassasiyet gerektiren bir konu halindedir. Taşınma esnasında ortaya çıkabilen olumsuz durumlar bina girişlerinin dar olması, yük asansörünün bulunmaması ve merdivenlerin dar olması gibi sorunlar üzerine eşyalar bu nedenle zarar görebilmektedir. Teknolojinin sunmuş olduğu imkanlar ise, nakliye alanında ortaya çıkan sonuçlardaki verimi arttırmaktadır. Bu bilinçle profesyonelliği yakalamak için harekete geçen Deltaş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat adına tüm ekipmanları sağlamaktadır. Taşınacak olan tüm eşyalarınızın uzman ellerde paketlemesi yapılmakta olup, binanın durumuna bağlı olarak asansörlü taşıma sistemi ile taşınacak eşyalarınız nakliye araçlarına yüklenir.

Taşımacılık sırasında ortaya çıkan her türlü tedbiri alınmasına rağmen oluşması mümkün olan en ufak bir hasarda sigortalı taşımacılık hizmeti devreye girmektedir. Her türlü zarara karşılık olarak sigorta firmaları yardımıyla güvence altına alınmanızı sağlanmış olur. Eşyalarınızın sizin için manevi olarak bir değeri bulunabilir. Bu sigorta yardımıyla manevi anlamda bu yerine getirilemese de, oluşan tüm maddi kayıplarınızın geri getirebilmesini amaçlanmış durumdadır.

Eşya Taşımacılığı

Ancak gerçek bir sigortalı nakliyat hizmetinin yerine getirilebilmesi adına poliçenin düzenlenmesi şarttır. Firma talebi veya bireysel müşteri talebine bağlı olarak sigortalı taşıma poliçesi düzenlenir. Bununla birlikte nakliye hizmeti tarafından ortaya çıkan her türlü sorun giderilmiş olup, bütün zararlar ve oluşan riskler en aza indirilmektedir.

Kaliteli bir tercih yapmak isteyenlerin tercihi haline gelmesi gereken Deltaş Nakliyat, özellikle işi gerektirdiği gibi yerine getirerek bu alanda ortaya çıkması mümkün olan tüm sorunların üzerinde durmaktadır. Kusursuz bir şekilde yerine getirilen bu hizmetlerin aynı zamanda daha güvenli ve emniyetli bir hale gelmesini talep ediyorsanız, sigortalı nakliye hizmeti bunun için oldukça uygun olacaktır. Sizin için her şeyin eksiksiz bir şekilde planlamasına neden olan Deltaş Nakliyat, daima sizlerin rahatınızı düşünmekte olup işlemin her türlü aşamasında yardımınıza koşacak bir isim halindedir.

×

İletişim


İletişim Bilgileri

İletişim

0312 345 75 75

0535 924 98 85

info@deltasnakliye.com.tr

Adres

Demetevler Mahallesi. 369.Cadde No :16 /A Yenimahalle/ ANKARA