Dikmen Evden Eve Nakliyat

Dikmen Evden eve nakliyat günümüzde ençok ihtiyaç duyulan hizmet ama bu hizmetten nekadar faydalanıyorsunuz, siz sadece evinizi taşıdığınızdamı bir evden eve nakliye firmasına ihtiyaç duyuyorsunuz, oysa biz Deltaş Nakliyat olarak siz müşterilerimize parça eşya ve kargo taşımacılık hizmetleride sunmaktayız ,ama bukonuda dikat edilmesi gereken en önemlisi doğru firma seçimi sizlerinde bildiği gibi her sektörde bulunan korsan firmalar evden eve taşımacılıktada faliyet göstermektedir,bu yüzden doğru firma seçimi çok önemli.

Doğru firmaya nasıl ulaşırım öncelikle sizin referans üzeri tanıdığınız bi firma yoksa anlaşma yaptığınız firmaların referanslarına ulaşın ve exspertizm hizmeti alın çünkü bir işin kalitesini ya referansları gösterir yada yapılan işi izlemek ve o işe referans olmaktır.

Ambalajlamada önemli olan malzeme bulundurmak değil bu malzemeyi eşyalarınız üzerinde en iyi şekilde değerlendirmek olmalı biz Deltaş Nakliyat ailesi olarak eşyalarınızı en iyi ve en kaliteli hijyenik şartlar altında paketliyoruz. Paketlemeden önce dışardan herhangi bi toz vaya hafa almaması için öncelikle streç film çekilir mobilyalarınıza ve streçleme işi bitikten sonra eşyaların kaldırılıp indirilirken herhangi bi zarar görmemesi için köşelerine karton koli sıkıştırılır ve en son olaraktan havalı naylon malzemenin üzerine çekilerek bantlanıp taşımaya hazır hale getirilir ve iş bunlan bitmez eşyalarınızın sağlıklı bi şekilde yeni evinize taşınması için araç içindede istiflemenin düzgünce yapılması gerekmektedir.

Hakkımızda

Deltaş asansörlü taşımacılıkAnkara’da 1975 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız evden eve nakliyatsektöründe faaliyetlerini devam ettirmiştir. Ankara evden eve nakliyat firmamız ev Devamı

İletişim Bilgilerimiz

  1. Adres: Demetevler Mahallesi. 369.Cadde No :16 /A Yenimahalle/ ANKARA
  2. Telefon: 0312 345 75 75
  3. Gsm: 0535 924 98 85
  4. E-posta: info@deltasnakliye.com.tr