Kurumsal Şirket Taşımacılığı

Günümüz modern dünyasında sürekli olarak gelişen teknolojik dünyamızda, taşımacılık hizmetlerinin de teknolojiye en başarılı etkili olması gerekiyor. Bu nedenle de kurumsal düzeyde müşterilerimize sunduğumuz Kurumsal Şirket Taşıma hizmetlerimizde, kesinlikle kaliteden ve profesyonellikten ödün vermeden hizmet sunuyoruz. Özellikle kurumsal bağlamda müşterilerimize tamamen profesyonel düzeyde bir taşımacılık hizmeti sunabilmek için kurumsal kimliğin gerekliliği olan her tür hizmet ve anlayışı benimseyerek taşımacılık hizmetlerimize yön veriyoruz.

Bu kapsam dahilinde kurumsal yapılarda, şirket taşıma hizmetlerimiz öncesinde ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Buna göre müşterilerimizin şirketlerinde bulunan her bir ürünü ya da eşyayı detaylı bir raporla tam sayımını gerçekleştiriyoruz. Hazırlamakta olduğumuz bu rapor sayesinde şirketinizin tüm eşyalarının nakliyesi için gerekli olan ambalajlama ve nakliye aracı kapasitesi ve özelliklerini belirleyerek, gidilecek mesafe doğrultusunda net bir maliyet çıkarmaktayız.

Kurumsal Şirket Nakliyesinde Güvenlik Önlemleri

Bu hususun dışında da şirketinizin eşyalarının nakliye öncesinde hazırlamış olduğumuz detaylı rapor sayesinde, şirketinizin eşyalarını ne kadar süre içerisinde nakliye edebileceğimiz konusunda ayrıntılı bilgi sunuyoruz ve bu süreç içerisinde eşyalarınızın nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Eşyaların yüksek güvenlik önlemleri ile hiçbir zarar ya da olumsuz durum ile karşı karşıya kalmaması bizler için en önemli hususların başında geliyor. Bu yüzden hazırladığımız rapor ışığında gerekli olduğunu belirlediğimiz her tür nakliye ürününün kullanımıyla, eşyalarınızın korunması için gerekli olan her önlemi alabiliyoruz.

Bu sayede şirketinizin eşyalarının nakliye edilmesi sırasında herhangi bir sürpriz durumunda ortaya çıkmasına mahal vermeden, sorunsuz bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Bu kapsamda kurum şirketlerde bulunan farklı niteliklerdeki ürün ve eşyaların zarar görmeden, yeni adreslerine nakliye edilmesi hususunda, kesinlikle en kaliteli ve dayanıklı paketleme ürünlerini kullanarak, ambalajlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Böylece şirketinizin her bir eşyası, dış etkenlere karşı koruma altına alınarak, hiçbir sorunla karşı karşıya kalmadan, belirlenen süreç zarfında Kurumsal şirket Taşıma işlemleri tamamlanmaktadır.

Şirketinizin eşyaları tüm planlamalar doğrultusunda yeni adreslerine nakliye edildikten sonra alanlarında uzman ve deneyimli olan personelimiz tarafından büyük bir hız ve dikkat ile ambalajlarından çıkartılarak, sizlerin istekleri doğrultusunda yerlerine yerleştirerek, Kurumsal şirket Taşıma işlemi sorunsuz olarak tamamlamaktadırlar.

×

İletişim


İletişim Bilgileri

İletişim

0312 345 75 75

0535 924 98 85

info@deltasnakliye.com.tr

Adres

Demetevler Mahallesi. 369.Cadde No :16 /A Yenimahalle/ ANKARA