Yenimahalle Asansörlü Nakliyat

Deltaş Nakliyat firması olarak sektörde uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamız 43 Yıldan bu yana taşımacılık sektöründe her zaman müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve daha iyi taşıma çözümleri üretmek için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermektedir. Her zaman taşımacılık işimizi doğru, dürüst, kaliteli ve güvenilir çalışmaların bir arada oluşturarak müşterilerimize nakliye hizmeti verdik. Bir müşteri bin müşteriyi getirir deyimimiz ile her hizmet vermiş olduğumuz iş alanında referans kalitemizi arttırmaya yönelik çalışmalar yapmayı hiçbir zaman unutmadık.

Çıkmış olduğumuz bu serüvende bir çok özel kurum ve şirketlerin ilk tercihleri arasında yerimizi almışızdır. İşini yapmış olduğumuz kişiler, taşımış olduğumuz binlerce kurum, şirketin göndereceği yeni müşteriler ile çalışma potansiyelimizi her zaman koruyarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir taşımacılık şirketiyiz..

Yılların birikimi ve araştırmaları sonucu hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve eşya garantisini en üstlerde tutan Yenimahalle Asansörlü Nakliyat firması kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile buluşturuyor. Değişen dünya sisteminde her şeyin değiştiği gibi nakliye işlerinin de değişmesi bir gereklilikti. Eskiden olduğu gibi eşya kırmalar, düzensiz çalışmalar artık günümüzde olmamaktadır.

Ankara'da Özel taşıma gerektiren isteğiniz talebinde ev ve ofisinizde bulunan hassas antika her nevi eşyalarınız ve ağır teknik ev ofis malzemeleri, kırtasiye malzemeleri, büro malzemeleri, faks, fotokopi, tarayıcı, lazer yazıcı, server, evrak kasası, para kasası, gibi ağır teknik taşımayı gerektiren özel ekip ekipmanları bünyemizde bulundurmaktayız. Deltaş nakliyat ev ofis taşıma şirketimizin saygınlığı tam güvenlik içinde transfer için gerekli güvenlik standartları hukuki danışmanlık sayesinde istenilen yere garantili ofis teslimat sunmayı sağlar.

Hakkımızda

Deltaş asansörlü taşımacılıkAnkara’da 1975 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız evden eve nakliyatsektöründe faaliyetlerini devam ettirmiştir. Ankara evden eve nakliyat firmamız ev Devamı

İletişim Bilgilerimiz

  1. Adres: Demetevler Mahallesi. 369.Cadde No :16 /A Yenimahalle/ ANKARA
  2. Telefon: 0312 345 75 75
  3. Gsm: 0535 924 98 85
  4. E-posta: info@deltasnakliye.com.tr