Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Deltaş Nakliyat’ın Ankara Yenimahalle bölgesindeki başarıları geniş bir alana yayılmış durumdadır. Bu alanda yaptığımız çalışmalar Deltaş Nakliyat web sitesi sayfalarında detaylı bir şekilde tüm görsellikleriyle siz değerli müşterilerimize hiçbir detay atlanmadan aktarılmaktadır.

Bu alandaki standartlarımız müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikası çerçevesinde profesyonel ekibimiz tarafından güçlü ve geniş araç filomuz sayesinde geniş bir kitleye hizmet vermektedir.

Nakliye konusunda siz değerli müşterilerimize evinizdeki hiçbir malzemeye dokundurmadan ambalajlama ve paketleme işlemlerini titizlikle yaparak eşya asansörleri eşliğinde en modern araçlarımıza detaylı yerleştirmeler yapılarak taşınmaktadır. Araçlara yerleştirme konusunda sürekli aynı elemanların çalışması el alışkanlıklarının ve eşya hizalamalarının en iyi şekilde yapılarak hareket esnasında eşyaların birbirine sürtünmesi engellenmektedir. Deltaş Nakliyat paketleme elemanları olarak kullanmakta olduğu çalışanlar ambalajlama işlemlerini eşyaların çarpma ve sürtünmeden hiçbir zarar görmemesi için tamamını sararak olabilecek tüm hasarları önlemektedirler.

Ayrıca kullanılan koli ve hurçlar standart malzemelerin ebatlarına göre önceden hazırlandığından ambalajlama ve paketleme işlemi seri bir şekilde yapılmaktadır. Yenimahalle evden eve nakliyat şubesi paketlenen eşyalar bina içine sokulmadan balkonlardan veya geniş kapılardan doğrudan mobil asansör kullanılarak taşınacak araçların içine indirilmektedir.

Hakkımızda

Deltaş asansörlü taşımacılıkAnkara’da 1975 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız evden eve nakliyatsektöründe faaliyetlerini devam ettirmiştir. Ankara evden eve nakliyat firmamız ev Devamı

İletişim Bilgilerimiz

  1. Adres: Demetevler Mahallesi. 369.Cadde No :16 /A Yenimahalle/ ANKARA
  2. Telefon: 0312 345 75 75
  3. Gsm: 0535 924 98 85
  4. E-posta: info@deltasnakliye.com.tr